Gizlilik

Hizmetin Alınabilmesine Bağlı Kişisel Bilgilerin Verilmesi / Değiştirilmesi Er-Bakır Elektrolitik Bakır Mamulleri A.Ş. Kullanıcıları, hizmeti alabilmek için bazı kişisel bilgilerini Er-Bakır Elektrolitik Bakır Mamulleri A.Ş. ile paylaşmaktadırlar. Elde edilen tüm bu bilgiler, sadece Er-Bakır Elektrolitik Bakır Mamulleri A.Ş. veri tabanında bulunmaktadır. Er-Bakır Elektrolitik Bakır Mamulleri A.Ş.'deki dolaşımları sırasında kişisel bilgilerini değiştirme şansına sahiptirler.

Diğer Kullanıcı Bilgilerinin Toplanması

Er-Bakır Elektrolitik Bakır Mamulleri A.Ş., kullanıcılarının sitedeki dolaşımları sırasında ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik olarak toplamaktadır. Bu veriler, sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmaktadır. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen "cookie" adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistiki veri olarak toplanmakta olup; kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan, kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılır kılmaktır.

Bilgilerinizin Paylaşımı

Er-Bakır Elektrolitik Bakır Mamulleri A.Ş. Kullanıcısı olmanız durumunda, sitedeki ziyaretlerinizin istatistiki takibi dışında abonelik sırasında paylaşmış olduğunuz bazı kişisel bilgiler (yaş, cinsiyet gibi) ile e-posta gibi kişiye özel alanlarınız da Er-Bakır Elektrolitik Bakır Mamulleri A.Ş. tarafından paylaşılmamaktadır. Er-Bakır Elektrolitik Bakır Mamulleri A.Ş., kişisel bilgilerinizi tamamen gizli tutacaktır ve hiç bir ticari amaçla 3. kişi veya kuruluşlarla paylaşmayacaktır. Tüm bu kişisel bilgiler, sitedeki tercihler ve Er-Bakır Elektrolitik Bakır Mamulleri A.Ş. Kullanıcısı olmak suretiyle elde edilen e-posta vb. haklar tamamen Er-Bakır Elektrolitik Bakır Mamulleri A.Ş. veri tabanında ve gizli olarak tutulmaktadır. Cafer Sadık Abalıoğlu Holding, kullanıcılara ait bilgileri ancak aşağıda belirtilen haller gerektirdiği takdirde açıklamak hakkına sahiptir:

A) Kullanıcının, şahsi bilgilerinin paylaşılması konusunda izni var ise,

B) Er-Bakır Elektrolitik Bakır Mamulleri A.Ş.'nin kendi bünyesinde kullanılmak üzere kullanıcı profillerinin belirlenmesi amacıyla,

C) Kullanıcının, Er-Bakır Elektrolitik Bakır Mamulleri A.Ş.'den talep ettiği ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi, temin edilmesi veya size sunulan servis ve araçlarla ilgili problemlerin giderilmesi amacıyla,

D) Kullanıcıya ürün ve servisler sunarken, birlikle çalıştığı (işbirliği yaptığı) firmalara, bu ürün ve servislerin sağlanmasında kullanılmak üzere,

E) Yasal soruşturmalar esnasında, mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde.

Bu veriler zaman zaman kullanıcının ilgisini çekebileceğini düşündüğümüz konular, içerikler, farklı hizmet ve çalışmalardan kullanıcıyı haberdar etmek amacıyla kullanılmaktadır. Ama bu kullanım gerek Er-Bakır Elektrolitik Bakır Mamulleri A.Ş. portalındaki on line aktivite, gerekse Er-Bakır Elektrolitik Bakır Mamulleri A.Ş.'ye bağlı e-posta, anında mesajlaşma gibi diğer on line faaliyetler olsun sadece Er-Bakır Elektrolitik Bakır Mamulleri A.Ş. tarafından kullanılmakta, saklanmakta ve yine Er-Bakır Elektrolitik Bakır Mamulleri A.Ş. aracılığıyla size ulaştırılmaktadır.

Er-Bakır Elektrolitik Bakır Mamulleri A.Ş. şahsi bilgilerinizin yukarıdaki şartlar çerçevesinde kullanılması sonucu meydana gelebilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

Servislerimizden yararlananlar bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. Er-Bakır Elektrolitik Bakır Mamulleri A.Ş., yukarıda yeralan açıklamaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

"ER-BAKIR ELEKTROLİTİK BAKIR MAMULLERİ ANONİM ŞİRKETİ web sitesi" veya "Web Sitesi"; ER-BAKIR ELEKTROLİTİK BAKIR MAMULLERİ ANONİM ŞİRKETİ .'e ait tüm ana ve alt web siteleri anlamını taşımaktadır.

Lütfen ER-BAKIR ELEKTROLİTİK BAKIR MAMULLERİ ANONİM ŞİRKETİ web sitesi'ini kullanmadan önce  kullanım şartlarını okuyunuz. Bazı alt web sitelerimiz için ek kullanım şartları genel kullanım şartlarıyla beraber geçerlidir.

TCMB Kurları (23.03.2018) USD: 3,9157 - EUR: 4,8332 - GBP: 5,5523 Fixing Kurları (22.03.2018) USD: 3,9079 - EUR: 4,836 - GBP: 5,5359 Fixing Pariteler EUR / USD: 1,2375 - GBP / USD: 1,4166